Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν 1-0: Νέο «σοκ» εντός του 2023 και ο τίτλος σε ...

Pluralism / Ιαν 15, 2023 - Πηγή: bnsports

Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν 1-0: Νέο «σοκ» εντός του 2023 και ο τίτλος σε... κίνδυνο! (video)

Παρί Σεν Ζερμέν - Ανζέ 2-0: Νίκη στο «ρελαντί» με δημιουργό ...

Pluralism / Ιαν 12, 2023 - Πηγή: bnsports

Παρί Σεν Ζερμέν - Ανζέ 2-0: Νίκη στο «ρελαντί» με δημιουργό Μουκιέλε και σκόρερ Μέσι! (video)

Ligue 1: Ο Μέσι επέστρεψε με γκολ, «εξάρα» η Νις μετά την απόλυση ...

Pluralism / Ιαν 11, 2023 - Πηγή: protothema

Με τον Παγκόσμιο Πρωταθλητή να επιστρέφει στη δράση για την Παρί Σεν Ζερμέν, οι Παριζιάνοι πήραν τη νίκη με 2-0 απέναντι στην Α

Παρί Σεν Ζερμέν - Τρουά 4-3: Μέσι εσύ σούπερσταρ (video)

Pluralism / Οκτ 29, 2022 - Πηγή: bnsports

GNB Sports · @tinad_or · O golo de Mama Baldé contra o PSG ; Lionel Messi - O Inigualável · @messinigualav

Παρί Σεν Ζερμέν - Μακάμπι Χάιφα: Δυο γκολ σε τρία λεπτά οι ...

Pluralism / Οκτ 25, 2022 - Πηγή: gazzetta

Παρί Σεν Ζερμέν - Μακάμπι Χάιφα: Δυο γκολ σε τρία λεπτά οι Παριζιάνοι και 6-2 (vid). Newsroom 25 Οκτωβρίου 2022 - 23:44.

Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ: Η σύγκρουση δύο κόσμων ...

Pluralism / Οκτ 16, 2022 - Πηγή: bnsports

Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ: Η σύγκρουση δύο κόσμων συρρικνωμένη σε ένα Classique ντέρμπι!

Λιόν - Παρί Σεν Ζερμέν 0-1: Μέσι και Νεϊμάρ αντέστρεψαν τους ...

Pluralism / Σεπ 19, 2022 - Πηγή: bnsports

C'est terminé à Lyon ! Le @PSG_inside signe un nouveau succès (0-1) ! ⚽️ Leo Messi #OLPSG ...

Παρί Σεν Ζερμέν: Πρότεινε στον Ολυμπιακό τον Κέιλορ Νάβας

Pluralism / Σεπ 15, 2022 - Πηγή: fosonline

Σε λίγες ώρες κλείνει η μεταγραφική περίοδος και από ότι φαίνεται θα έχουμε νέες εξελίξεις στα μεταγραφικά του Ολυμπιακού.

Τουλούζ-Παρί Σεν Ζερμέν 0-3: Με «μαέστρο» τον Μέσι επέστρεψε ...

Pluralism / Σεπ 01, 2022 - Πηγή: protothema

H Παρί Σεν Ζερμέν μετά την ισοπαλία στο ντέρμπι με τη Μονακό επέστρεψε στα τρίποντα, καθώς επικράτησε με 3-0 στην έδρα της Τουλ

Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν: Μαγική ασίστ Μέσι, γκολάρα Εμπαπέ

Pluralism / Αυγ 21, 2022 - Πηγή: protothema

Με μια ασίστ πάρε - βάλε από το κέντρο του γηπέδου ο Μέσι έδωσε την ευκαιρία στον Εμπαπέ να ανοίξει πολύ νωρίς το σκορ στο παιχ