Οι δημοφιλείς ειδήσεις τώρα

Pluralism / Απρ 03, 2024

Γιουβέντους – Λάτσιο 2-0: Ξύπνησε και έκανε το πρώτο βήμα ...

Pluralism / Απρ 02, 2024 - Πηγή: novasports

Η Γιουβέντους ξύπνησε στο δεύτερο ημίχρονο και με γκολ των Κιέζα και Βλάχοβιτς πήρε προβάδισμα πρόκρισης στον τελικό του Κόπα Ι

Pluralism / Μαρ 17, 2024

Γιουβέντους - Τζένοα 0-0: Τρίτη σερί γκέλα για την 'Κυρία'

Pluralism / Μαρ 17, 2024 - Πηγή: sport24

Η Γιουβέντους δεν κατάφερε για τρίτο σερί παιχνίδι να πάρει τη νίκη και έμεινε στο ισόπαλο 0-0 με τη Τζένοα εντός έδρας με αποτ

Γιουβέντους - Αταλάντα 2-2: Ο Κοπμάινερς την γκρέμισε από τη 2η ...

Pluralism / Μαρ 10, 2024 - Πηγή: sport24

Δύο γκολ του Τεν Κοπμάινερς έδωσαν στην Αταλάντα την ισοπαλία 2-2 στο Τορίνο κόντρα στη Γιουβέντους που έπεσε από τη 2η θέση τη

Γιουβέντους - Φροζινόνε 3-2: Με buzzer beater του Ρουγκάνι και ...

Pluralism / Φεβ 25, 2024 - Πηγή: sport24

Με ήρωα Ρουγκάνι και τρομερό Βλάχοβιτς η Γιουβέντους πήρε τη νίκη κόντρα στη Φροζινόνε στο Τορίνο με buzzer beater στο 90+4'

Βερόνα – Γιουβέντους 2-2: Γκέλαρε ξανά και έμεινε στο -9

Pluralism / Φεβ 17, 2024 - Πηγή: in

Η Γιουβέντους δεν κατάφερε να κερδίσει την Βερόνα και έμεινε στο -9 από την πρωτοπόρο Ίντερ.

Serie A: Γιουβέντους, Ιντερ και Μίλαν ζητάνε μείωση των ομάδων του ...

Pluralism / Φεβ 10, 2024 - Πηγή: enwsi

Η Serie A αυξήθηκε από 18 σε 20 συλλόγους τη σεζόν 2004-05, ενώ να σημειωθεί επίσης, πως η Bundesliga κι η Ligue 1 έχουν 18 ομά

Γιουβέντους - Έμπολι 1-1: Γκέλα πριν το ντέρμπι κορυφής με την Ίντερ

Pluralism / Ιαν 27, 2024 - Πηγή: sport24

Η Γιουβέντους έμεινε με 10 παίκτες από το 18ο λεπτό λόγω αποβολής του Μίλικ και αυτό της κόστισε κόντρα στην Έμπολι, με την ομά