Warriors

NBA: Επέστρεψαν στις νίκες οι Bucks, με "λυτρωτή" Curry οι Warriors ...

Pluralism / Νοε 04, 2023 - Πηγή: basketblog

Επίσης οι Nets επικράτησαν στο τέλος επί των Bulls, οι Blazers πήραν την νίκη στην παράταση απέναντι στους Grizzles, οι Heat έκ

Οι δημοφιλείς ειδήσεις τώρα

Pluralism / Ιουν 17, 2022

Πρωταθλητές NBA 2022 οι Golden State Warriors [vid]

Pluralism / Ιουν 17, 2022 - Πηγή: flash

Οι Γουόριορς νίκησαν τους Σέλτικς στο Game 6 μέσα στη Βοστώνη και πανηγύρισαν τον έβδομο τίτλο της ιστορίας τους.

Τους Golden State Warriors απαγορεύεται να τους υποτιμήσεις

Pluralism / Ιουν 17, 2022 - Πηγή: oneman

Όταν και οι τρεις ήταν, λοιπόν, υγιείς έδειξαν τι μπορούν να κάνουν.

Steph Curry: The Ultimate Warrior

Pluralism / Ιουν 17, 2022 - Πηγή: ratpack

Οι Warriors επικράτησαν με 103-90 των Celtics και με συνολικό σκορ 4-2 είναι οι πρωταθλητές της περιόδου 2021-22 στο ΝΒΑ.

Pluralism / Ιουν 03, 2022

Warriors-Celtics: Ωραία αρχίσαμε

Pluralism / Ιουν 03, 2022 - Πηγή: ratpack

Golden State Warriors - Boston Celtics 108 - 120 και η φλόγα έχει ήδη ανάψει. NBA Highlights.

Pluralism / Μάιος 14, 2022

Το νέο trailer του Fire Emblem Warriors: Three Hopes ...

Pluralism / Μάιος 14, 2022 - Πηγή: unboxholics

Η Nintendo έδωσε στη δημοσιότητα ακόμη ένα trailer από το επερχόμενο Fire Emblem Warriors: Three Hopes, το οποίο θα φτάσει στο

NBA: Δύσκολα οι Warriors 122-121 τους Bucks χωρίς τον Γιάννη

Pluralism / Απρ 07, 2021 - Πηγή: ekirikas

Οι Ουόριορς ήταν εξαιρετικοί στα κρίσιμα λεπτά και κέρδισαν τους Μπακς (122-121), που έχασαν το προβάδισμα και την ευκαιρία για