Ο Γιώργος Μασούρας στην Game Night: 'Θα είμαστε αυτοί που θα ...

Pluralism / Οκτ 16, 2023 - Πηγή: sport24

Ο Γιώργος Μασούρας στην Game Night: "Θα είμαστε αυτοί που θα πάρουμε την πρόκριση μέσα από το Nations League" ...

Οι δημοφιλείς ειδήσεις τώρα

Pluralism / Οκτ 14, 2023

Μασούρας: «Η κεφαλιά του Γιακουμάκη είναι η πιο δυνατή που έχω ...

Pluralism / Οκτ 14, 2023 - Πηγή: gazzetta

Ο Γιώργος Μασούρας μίλησε στο επίσημο κανάλι της Εθνικής Ελλάδος την επομένη του αγώνα με την Ιρλανδία και ανέφερε μεταξύ άλλων

Κύπελλο ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός-Παναιτωλικός 3-1: «Καθάρισε ...

Pluralism / Φεβ 09, 2022 - Πηγή: protothema

Ο Γιώργος Μασούρας με γκολ στο 93' έστειλε το παιχνίδι με τον Παναιτωλικό στην παράταση και στο 115' έδωσε τη νίκη-πρόκ

Ελλάδα - Κόσοβο 1-1: Ένας Μασούρας δεν φέρνει την άνοιξη

Pluralism / Νοε 15, 2021 - Πηγή: sport24

Η Ελλάδα αναδείχτηκε ισόπαλη με το Κόσοβο (1-1) στο τελευταίο ματς των προκριματικών του Μουντιάλ και αποχαιρέτησε τη διοργάνωσ

Pluralism / Οκτ 05, 2019

Pluralism / Ιουλ 18, 2019

Ολυμπιακός : Οι εν ενεργεία έγιναν… παλαίμαχοι μέσω Face App

Pluralism / Ιουλ 18, 2019 - Πηγή: tovima

Ντάνιελ Ποντένσε, Μιγκέλ Άνχελ Γκερέρο, Γιώργος Μασούρας και Ζοσέ Σα είναι οι πρωταγωνιστές στο FaceApp του Ολυμπιακού που τους

Ολυμπιακός - ΟΦΗ 5-1: Άνετοι και ωραίοι οι "ερυθρόλευκοι"

Pluralism / Φεβ 25, 2019 - Πηγή: sport24

Όπως με την ΑΕΛ, έτσι και με τον ΟΦΗ ο Ολυμπιακός ολοκλήρωσε το πρώτο 45λεπτο με 3-0 μπροστά στο σκορ.

Ολυμπιακός: Με Αβραάμ Παπαδόπουλο στη Λαμία

Pluralism / Φεβ 06, 2019 - Πηγή: sport24

Αναλυτικά η αποστολή του Ολυμπιακού: Χουτεσιώτης, Λοντίγκιν, Μεριά, Τσιμίκας, Κούτρης, Μιράντα, Αβραάμ, Μαρτίνης, Σισέ, Καμαρά,